Nasza propozycja

IMG_0979IMG_0980

Szczerze mówiąc nie lubię lutego i walentynek. Uważam bowiem, że każdego dnia ludzie, którzy się kochają, powinni to sobie okazywać. Skoro jednak ten dzień zadomowił się w naszej kulturze, proponuję podejść do sprawy poważnie, aby miłość nie kończyła się na lukrowanych serduszkach. Proponuję w lutym dwie książki – dla niego i dla niej.

Dzikie serce – tęsknoty męskiej duszy„, to zaproszenie do odkrycia męskości na nowo. John Eldredge pokazuje, co zostało całkowicie stracone dla naszego myślenia, a co naprawdę definiuje istotę męskości. Wystarczy wspomnieć o trzech filarach: pragnienie stoczenia bitwy, przeżycia przygody i uratowania damy w nieszczęściu. Tęsknisz za pasją, za wolnością, za życiem – ta książka jest dla Ciebie :).

Urzekająca – odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy„, to propozycja dla niej. Która kobieta, jako mała dziewczynka nie marzyła o odegraniu niezastąpionej roli Pięknej w czyjejś historii. Te pragnienia, to coś więcej niż dziecięca zabawa. To sekret kobiecego serca – być urzekającą. Sięgnij po tę lekturę a zobaczysz, jak piękną stworzył Cię Bóg.

Na koniec – obowiązkowe zadanie domowe :). Nie idzie o to, aby każdy przeczytał książkę do niego skierowaną. Zróbcie krok dalej. Zamieńcie się książkami. Odkryjcie tajemnice swoich serc. To pomoże Wam siebie wzajemnie zrozumieć. Te dwie lektury są obowiązkowe dla każdego męża i ojca, jak też żony i matki. To również lektura dla singli. Odkryjcie męskość i kobiecość w najlepszym wydaniu – Bóg jest Wielkim Kreatorem.