01.09. – XXII Niedziela Zwykła |
|
7.30 | † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(1) |
7.30 | † Helena, Henryk, Anna Bober |
9.30 | O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej oraz dary Ducha Św. dla Darii i jej rodziny |
9.30 | † Teresa Cielątkowska 16 rocznica śmierci i zmarli synowie Dominik i Bogdan |
11.00 | Msza św. w intencji Ojczyzny |
11.00 | † Jerzy – 1 rocznica śmierci |
12.30 | † Katarzyna Ławniczak – intencja od cioci z Barcina |
12.30 | † Bronisława(f) – w dniu imienin, Władysław, Helena, Eugenia, Hipolit, Mieczysław, Edward |
18.00 | † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(1) |
02.09. – Poniedziałek |
|
7.00 | O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne dary dla Aleksandry i Rafała w 3 miesiące po ślubie |
7.00 | † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(2) |
18.00 | † Katarzyna Małysz 30 dzień po pogrzebie |
18.00 | † Henryk Grau 30 dzień po pogrzebie |
18.00 | Msza św. dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi i Czesława Mroczkowskich z okazji 80-lecia urodzin i 58-mej rocznicy ślubu |
18.00 | † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(2) |
03.09. – Wtorek – św. Grzegorza Wielkiego, wspomnienie |
|
7.00 | Msza św. dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski |
7.00 | † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(3) |
18.00 | † Jadwiga i Stanisław Lewandowscy |
18.00 | † Tadeusz Lipski, Wojciech Lipski, Daniela(f) Kozłowska |
18.00 | † Weronika Bieszk – intencja od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 |
18.00 | † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(3) |
04.09. – Środa |
|
7.00 | † Katarzyna i Jan Grycko, Piotr Dorosz i Grzegorz Jaremko |
7.00 | † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(4) |
18.00 | † Hanna Gutkowska 4 rocznica śmierci, Kazimierz Gutkowski 33 rocznica śmierci |
18.00 | † Rozalia Ryłko z okazji imienin |
18.00 | † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(4) |
18.00 | W intencjach czcicieli MBNP |
05.09. – Czwartek |
|
7.00 | † Konrad i Leszek Rudniccy |
7.00 | † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(5) |
18.00 | † Krystyna i Henryk Wiśniewscy |
18.00 | † Józef Wasiewicz 3 rocznica śmierci |
18.00 | † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(5) |
18.00 | W intencji powołań kapłańskich z naszej parafii |
06.09. Piątek |
|
7.00 | Msza św. dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże
błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Krystyny i Zenona z okazji 39-tej rocznicy ślubu |
7.00 | † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(6) |
18.00 | † Beata Stasiewicz – intencja od koleżanek z pracy |
18.00 | Msza św. dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże
błogosławieństwo, zdrowie, dar potomstwa i potrzebne łaski dla Anny i Jerzego z okazji 4-tej rocznicy ślubu |
18.00 | † Eryka(f) i Marysia Makowskie, Marta i Franciszek Zentek |
18.00 | † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(6) |
07.09. – Sobota |
|
7.00 | O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne dary dla Aleksandry i Jakuba w 3 miesiące po ślubie |
7.00 | † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(6) |
9.00 | Nabożeństwo NS NMP |
15.00 | ślub: Weronika Koc – Wojciech Szczęsny |
16.00 | Ślub: Natalia Konopska – Marcin Filipkowski |
18.00 | O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne dary dla Dariusza Skorupskiego z okazji 30-lecia urodzin |
18.00 | † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(7) |