+

Intencje Mszalne 01/09/ – 07/09/2019

Kategorie: Intencje Mszalne

01.09. – XXII Niedziela Zwykła

7.30 † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(1)
7.30 † Helena, Henryk, Anna Bober
9.30 O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej oraz dary Ducha Św. dla Darii i jej rodziny
9.30 † Teresa Cielątkowska 16 rocznica śmierci i zmarli synowie Dominik i Bogdan
11.00 Msza św. w intencji Ojczyzny
11.00 † Jerzy – 1 rocznica śmierci
12.30 † Katarzyna Ławniczak – intencja od cioci z Barcina
12.30 † Bronisława(f) – w dniu imienin, Władysław, Helena, Eugenia, Hipolit, Mieczysław, Edward
18.00 † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(1)

 

02.09. – Poniedziałek

7.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne dary dla Aleksandry i Rafała w 3 miesiące po ślubie
7.00 † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(2)
18.00 † Katarzyna Małysz 30 dzień po pogrzebie
18.00 † Henryk Grau 30 dzień po pogrzebie
18.00 Msza św. dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi i Czesława Mroczkowskich z okazji 80-lecia urodzin i 58-mej rocznicy ślubu
18.00 † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(2)

03.09. – Wtorek – św. Grzegorza Wielkiego, wspomnienie

7.00 Msza św. dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski
7.00 † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(3)
18.00 † Jadwiga i Stanisław Lewandowscy
18.00 † Tadeusz Lipski, Wojciech Lipski, Daniela(f) Kozłowska
18.00 † Weronika Bieszk – intencja od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
18.00 † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(3)

04.09. – Środa

7.00 † Katarzyna i Jan Grycko, Piotr Dorosz i Grzegorz Jaremko
7.00 † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(4)
18.00 † Hanna Gutkowska 4 rocznica śmierci, Kazimierz Gutkowski 33 rocznica śmierci
18.00 † Rozalia Ryłko z okazji imienin
18.00 † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(4)
18.00 W intencjach czcicieli MBNP

05.09. – Czwartek

7.00 † Konrad i Leszek Rudniccy
7.00 † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(5)
18.00 † Krystyna i Henryk Wiśniewscy
18.00 † Józef Wasiewicz 3 rocznica śmierci
18.00 † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(5)
18.00 W intencji powołań kapłańskich z naszej parafii

06.09. Piątek

7.00 Msza św. dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże

błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Krystyny i Zenona z okazji 39-tej rocznicy ślubu

7.00 † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(6)
18.00 † Beata Stasiewicz – intencja od koleżanek z pracy
18.00 Msza św. dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże

błogosławieństwo, zdrowie, dar potomstwa i potrzebne łaski dla Anny i Jerzego z okazji 4-tej rocznicy ślubu

18.00 † Eryka(f) i Marysia Makowskie, Marta i Franciszek Zentek
18.00 † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(6)

07.09. – Sobota

7.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne dary dla Aleksandry i Jakuba w 3 miesiące po ślubie
7.00 † Józef Kowalczyk – Msza św. gregoriańska(6)
9.00 Nabożeństwo NS NMP
15.00 ślub: Weronika Koc – Wojciech Szczęsny
16.00 Ślub: Natalia Konopska – Marcin Filipkowski
18.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne dary dla Dariusza Skorupskiego z okazji 30-lecia urodzin
18.00 † Zdzisław Sokołowski – Msza św. gregoriańska(7)