+

Intencje Mszalne 03/03/ – 09/03/2019

Kategorie: Intencje Mszalne

03.02.  – VIII Niedziela Zwykła

7.30 W intencji parafian
7.30 † Jan, Roman, Maria Gryń, Klemens, Wanda Talarscy
9.30 † Henryk Szpociński 18 rocznica śmierci i zmarli rodzice
9.30 † Krystyna Nowacka 10 rocznica śmierci i rodzice z obojga stron
11.00 † Zbigniew Majewski 2 rocznica śmierci
11.00 † Helena, Maria, Anna, Zofia, Stefania
12.30 † Katarzyna i Jan Grycko, Grzegorz Jaremko, Piotr Dorosz
12.30 † Wiesława(f) 2 rocznica śmierci i Kazimierz Ciesielscy
18.00 † Czesława(f) Grajewska – Msza św. gregoriańska(3)

 

 

04.03.  – Poniedziałek – św. Kazimierza, królewicza

7.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Heleny z okazji imienin
18.00 † Wiesław i Sławomir Brzózy
18.00 † Kazimiera(f), Albin, Teresa i Adaś
18.00 † Czesława(f) Grajewska – Msza św. gregoriańska(4)

05.03. – Wtorek

7.00 † Kazimiera Kubecka
18.00 † Jakub Krawczyk
18.00 † Marta Jaśtak 30 dzień po pogrzebie
18.00 † Czesława(f) Grajewska – Msza św. gregoriańska(5)

06.03. – Środa – Środa Popielcowa

7.00 † ks. Piotr Konsalik
11.00 † ks. Jarosław Żuchowski
16.30 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Elżbiety Rudnickiej – Kazanieckiej z okazji 75 rocznicy urodzin
18.00 O Boże błogosławieństwo dla członków Żywego Różańca
18.00 † Czesława(f) Grajewska – Msza św. gregoriańska(6)
18.00 W intencji czcicieli MBNP

07.03. – Czwartek – św. Felicyta i Perpetua, wspomnienie

7.00 † Jan Bogdanowicz 9 rocznica śmierci oraz rodzice: Maria i Bolesław
18.00 W intencji powołań kapłańskich z naszej parafii
18.00 † Czesława(f) Grajewska – Msza św. gregoriańska(7)

08.03.  Piątek

7.00  
18.00 † Stanisław, Marek i Aleksandra(f) Barejko, Władysława(f) i Leonard Arest
18.00 † Piotr Tyszkowski 30 dzień po pogrzebie
18.00 † Czesława(f) Grajewska – Msza św. gregoriańska(8)

09.03. – Sobota

7.00  
18.00 † Bolesław Korniejczyk 1 rocznica śmierci
18.00 † Krystyna i Stanisław Łompieś
18.00 † Czesława(f) Grajewska – Msza św. gregoriańska(9)