+

Intencje Mszalne 2/06/ – 8/06/2019

Kategorie: Intencje Mszalne

02.06. –  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.30 † Romualda(f) Groll – Msza św. gregoriańska(2)
7.30 † Danuta 1 rocznica śmierci, Zdzisław 25 rocznica śmierci Kazimierczak
9.30 † Bolesław Winiarczyk 26 rocznica śmierci, Genowefa Winiarczyk i rodzice z obojga stron
9.30 † Genowefa i Bolesław Sokołowscy oraz rodzice z obojga stron
11.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Makarego z okazji 7 rocznicy urodzin
11.00 † Bogdan Choma 10 rocznica śmierci, rodzice: Anna i Michał Muzyka
12.30 † Władysław Korytowski 3 rocznica śmierci
12.30 † Katarzyna i Jan Grycko, Piotr Dorosz, Grzegorz Jaremko
18.00 † Mama Jarosława(f) Stelmach, Teodor Stelmach

 

03.06. – Poniedziałek – św. Karol Lwanga i towarzysze, wspomnienie

7.00 † Michalina Kisłowska 30 dzień po pogrzebie
7.00 Msza św. dziękczynna dla wnuków: Michała, Gabrysi, Józefa, Wiktorii, Cecylii
18.00 † Stanisław Szwed
18.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej – Matki Kapłanów, dary Ducha Świętego i Boże prowadzenie na drodze kapłańskiej posługi dla ks. Tomasza Różackiego – intencja od cioci Emilii Musielewicz
18.00 † Romualda(f) Groll – Msza św. gregoriańska(3)

04.06. – Wtorek

7.00 † Henryka(f) Szczepańska 30 dzień po pogrzebie
18.00 † Teofila(f) Stawiarz 18 rocznica śmierci, Stefan Stawiarz, Stefania Zielińska, Edmund Sawicki
18.00 † Roman Piwiński, Alicja Jaśniewicz
18.00 † Stanisław i Stanisława(f) Mówińscy
18.00 † Romualda(f) Groll – Msza św. gregoriańska(4)

05.06. – Środa – św.Bonifacego, wspomnienie

7.00 † Tadeusz Pieniążek 30 dzień po pogrzebie
18.00 O Boże błogosławieństwo i dar małżeństwa dla Anety i syna Rafała
18.00 † Marta Rawalska, Krystyna i Piotr
18.00 † Romualda(f) Groll – Msza św. gregoriańska(5)
18.00 W intencji czcicieli MBNP

06.06. – Czwartek

7.00  
18.00 † Weronika Maćkiewicz, Jan, Barbara Szpocińska i zmarli z rodziny
18.00 † Romualda(f) Groll – Msza św. gregoriańska(6)
18.00 W intencji powołań kapłańskich z naszej parafii

07.06.  Piątek

7.00 † Krystyna Pyrz 30 dzień po pogrzebie
18.00 † Anna Glińska 1 rocznica śmierci
18.00 † Anna Glińska 1 rocznica śmierci
18.00 † Jadwiga, Alojzy, Stanisława(f) Zakrzewscy
18.00 † Romualda(f) Groll – Msza św. gregoriańska(7)

08.06. – Sobota – św. Jadwigi, Królowej, wspomnienie

7.00 † Henryk Szkwarkowski 30 dzień po pogrzebie
9.00 Msza św. z okazji zjazdu Absolwentów ZS Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie
15.00 Msza św. ślubna: Aleksandra Gawrysiak – Jakub Herkt
17.00 Msza św. ślubna: Katarzyna Strojna – Grzegorz Filipek
18.00 † Eugeniusz Szyszko 5 rocznica śmierci, Mirosław Szyszko 3 rocznica śmierci i zmarli z rodziny Szyszków
18.00 † Anna Czubała z.d. Wendt 4 rocznica śmierci
18.00 † Romualda(f) Groll – Msza św. gregoriańska(8)