+

Intencje Mszalne 20/10/ – 26/10/2019

Kategorie: Intencje Mszalne

20.10. – XXIX Niedziela Zwykła

7.30 † Rodzice: Józefa(f) i Stanisław Pietrzak
7.30 † Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(20)
9.30 † Urszula Litwin – z okazji imienin – intencja od koleżanek
9.30 † Anna Kopisto
11.00 Msza św. dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św., zdrowie dla Anity i Damiana Belka z okazji 20 rocznicy ślubu oraz dla dzieci Magdaleny i Dawida
11.00 † Teresa Cielątkowska z okazji imienin i urodzin
12.30 † Maria Jędrys 4 rocznica śmierci, Stanisław Jędras 19 rocznica śmierci
12.30 † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(20)
18.00 † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(20)

 

21.10. – Poniedziałek – bł. Jakuba Strzemię, wspomnienie

7.00 W intencji parafian
7.00 † Barbara Falińska 30 dzień po pogrzebie
18.00 † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(21)
18.00 † Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(21)
18.00 † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(21)
18.00 † Adam Mosiński 1 rocznica śmierci

22.10. – Wtorek – św. Jana Pawła II, wspomnienie

7.00 † Anna Bartoszyńska 30 dzień po pogrzebie
7.00 † Stanisław Rankiewicz, Janina Sakowicz, Mara i Jan Machaj
18.00 † Elżbieta Ambruszkiewicz, Jerzy i Marianna
18.00 † Stefania Hirsz 17 rocznica śmierci, Antoni, Lidia, Hildegarda
18.00 † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(22)
18.00 † Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(22)
18.00 † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(22)

23.10. – Środa

7.00 † Józef Lessner 30 dzień po pogrzebie
18.00 Msza św. dziękczynna za przeżyte lata z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Dariusza i Barbary Domke z okazji 20-lecia ślubu oraz dla syna Patryka
18.00 † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(23)
18.00 † Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(23)
18.00 † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(23)
18.00 W intencjach czcicieli MBNP

24.10. – Czwartek

7.00 † Ryszard Wierzbicki 30 dzień po pogrzebie
18.00 † Agnieszka Galińska 12 rocznica śmierci, Jan Galiński w rocznicę urodzin
18.00 † Henryk Radomski w rocznicę śmierci
18.00 † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(24)
18.00 † Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(24)
18.00 † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(24)

25.10. Piątek

7.00 † Zofia Wiśniewska 30 dzień po pogrzebie
18.00 † Mirosław Szarejko 2 rocznica śmierci, Jadwiga Fabia 4 rocznica śmierci
18.00 † Jan, Józefa(f) Szpala, Elżbieta i Jerzy Sarneccy
18.00 † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(25)
18.00 † Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(25)
18.00 † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(25)

26.10. – Sobota

7.00 † Joanna Wiącek 30 dzień po pogrzebie
18.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Genowefy z okazji 80-lecia urodzin
18.00 † Tadeusz Zieliński i rodzice z obojga stron
18.00 † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(26)
18.00 † Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(26)
18.00 † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(26)