+

Intencje Mszalne 27/10/ – 02/11/2019

Kategorie: Intencje Mszalne

27.10. – Uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła

7.30 Msza św. dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne dary dla Marioli i Zbigniewa Warczak w 30 – tą rocznicę ślubu
7.30 † Włodzimierz Harasimiuk 1 rocznica śmierci
9.30 † Urszula, Józef, Stanisław, Mieczysław i rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny Baniak
9.30 † Stanisław, Marek, Aleksandra(f) Barejko, Władysława(f) i Leonard Arest
11.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Marioli i Marcina oraz o Bożą pomoc i opiekę Matki najświętszej oraz dary Ducha Św. dla córek Patrycji i Darii
11.00 † Jadwiga Chmiel 20 rocznica śmierci, Czesław Chmiel 3 rocznica śmierci
12.30 † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(27)
12.30 Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(27)
12.30 Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla myśliwych z kola Odyniec z okazji 65-lecia
18.00 † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(27)

 

 

28.10. – Poniedziałek – św. Szymona i Judy Tadeusza, święto

7.00 † Anna Bartoszyńska – intencja od chrześnicy Katarzyny
7.00 † Wiktor Świrbutowicz, rodzice: Helena i Romuald Świrbutowicz i rodzeństwo
18.00 † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(28)
18.00 † Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(28)
18.00 † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(28)
18.00 † Kazimierz Komorowski 11 rocznica śmierci

29.10. – Wtorek

7.00 † Katarzyna Małysz
7.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski za wstawiennictwem bł. Doroty dla rodziny Doroty i Wiesława
18.00 † Marianna Matysiak, Stefan, Jan, Henryk
18.00 † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(29)
18.00 † Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(29)
18.00 † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(29)

30.10. – Środa

7.00 † Jurand Świechowicz 30 dzień po pogrzebie
18.00 † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(30)
18.00 † Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(30)
18.00 † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(30)
18.00 W intencjach czcicieli MBNP

31.10. – Czwartek

7.00 † Maria Zalewska 30 dzień po pogrzebie
18.00 † Maria i Czesław Niedziela i zmarli z rodziny Niedzielów i Jaworskich
18.00 † Zofia Wiśniewska – intencja od wnuka z rodziną  i pozostali z rodziny
18.00 † Mieczysław Piórkowski, rodzice i dziadkowie z obu stron
18.00 † Henryk Puwalski 14 rocznica śmierci

01.11. Piątek – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.30 W intencji parafian
7.30 † Erwin Rainer, rodzice, rodzeństwo z obojga stron
9.30 † Władysław Staniszewski
9.30 † Anna, Jerzy, Józef Kopisto, Malwina i Jakub
11.00 † Stanisław, Marek, Aleksandra(f) Barejko, Władysława(f) i Leonard Arest
11.00 † Wiesław i Sławomir Brzózy
12.30 † Zmarli rodzice: Janian, Stefania, Michał i Ignacy
12.30 † Kazimierz kaleta – intencja od syna z żoną i wnuczką
18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych

02.11. – Sobota – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

7.00 † Zmarli księża pracujący w naszej parafii: x. Jarosław Żuchowski, x. Wojciech Kruk, x. Dariusz Stawiecki, x. Piotr Konsalik, x. Ryszard Szczęsny
7.00 † Anna Bartoszyńska 5 rocznica śmierci – intencja od mamy
9.00 † Piotr Strzelecki 5 rocznica śmierci i rodzice z obojga stron
11.00 † Edward Studziński 1 rocznica śmierci
18.00 † Jan Twardowski 2 rocznic śmierci, Helena i zmarli rodzice i rodzeństwo
18.00 † Jan, Roman, Maria Gryń, Klemens i Wanda Talarscy, oraz córka Wanda Talarska
18.00 † Kazimierz Wierzba 26 rocznica śmierci
18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych