28.10. – Uroczystość Poświęcenia Kościoła |
|
7.30 | † Tadeusz Kiliszek z okazji imienin |
7.30 | † Stanisława(f) Czepirska – Msza św. gregoriańska(28) |
9.30 | O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Anny Kopisto z okazji 96 – tej rocznicy urodzin |
9.30 | † Stanisław Barejko w rocznicę śmierci |
11.00 | O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Moniki i Marcina i ich córek |
11.00 | † Jan Kędziora 20 rocznica śmierci, Marian Borowiec |
12.30 | † Tadeusz, Maria, Stanisław Bożek, zmarli z rodziny Śledź, Kudełka, Suchenko |
12.30 | † Jadwiga i Czesław Chmiel i rodzice z obojga stron |
18.00 | † Helena Nowacka 2 rocznica śmierci |
29.10. Poniedziałek |
|
7.00 | W intencji parafian |
7.00 | † Halina Nadzikowska 30 dzień po pogrzebie |
18.00 | Intencja wolna |
18.00 | † Stanisława(f) Czepirska – Msza św. gregoriańska(29) |
18.00 | † Henryk Karcz |
30.10. – Wtorek |
|
7.00 | † Teresa Gruda 30 dzień po pogrzebie |
7.00 | Intencja wolna |
18.00 | Intencja wolna |
18.00 | † Danuta Puzyrkiewicz 1 rocznica śmierci |
18.00 | † Stanisława(f) Czepirska – Msza św. gregoriańska(30) |
31.10. – Środa |
|
7.00 | † Rodzice: Janina, Stefania, Michał, Ignacy oraz zmarli babcie i dziadkowie |
7.00 | Intencja wolna |
18.00 | † Halina Madyńska – Msza św. gregoriańska(1) |
18.00 | O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla męża Jacka z okazji 70-tej rocznicy urodzin – intencja od kochającej rodziny |
18.00 | W intencjach czcicieli MBNP |
01.11. – Czwartek – Uroczystość Wszystkich Świętych |
|
7.30 | † Halina Madyńska – Msza św. gregoriańska(2) |
7.30 | † Erwin Rajner, rodzice i rodzeństwo z obojga stron |
9.30 | † Jerzy, Józef Kopisto, Malwina i Jakub |
9.30 | † Władysław Staniszewski |
11.00 | † Kazimierz Wierzba 25 rocznica śmierci |
11.00 | † Wiesław i Sławomir Brzózy |
12.30 | † Stanisław, Marek, Aleksandra(f) Barejko, Władysława(f) i Leonard Arest |
12.30 | † Katarzyna Grycko, Grzegorz Jaremko, Piotr Dorosz |
18.00 | Msza św. zbiorowa za zmarłych |
02.11. – Piątek |
|
7.00 | † Halina Madyńska – Msza św. gregoriańska(2) |
7.00 | W intencji parafian |
11.00 | † Maria i Aleksander Pietrowscy |
16.30 | † Stanisław – Msza św. gregoriańska(1) |
18.00 | † Irena Małkowska 1 rocznica śmierci |
18.00 | † Jan, Roman, Maria Gryń, Klemens i Wanda Talarscy |
18.00 | Msza św. zbiorowa za zmarłych |
03.11. – Sobota |
|
7.00 | † Halina Madyńska – Msza św. gregoriańska(3) |
7.00 | O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Doroty i Krzysztofa 3 miesiące po ślubie |
9.00 | Nabożeństwo NS NMP |
16.00 | Msz św. ślubna: Wojciech Guziewicz i Maria Kamola |
18.00 | † Zofia i Zygmunt Kustrzyńscy 28 rocznica śmierci, Kazimierz Brzezicki, ks. Witold i zmarli z rodziny |
18.00 | † Stanisław – Msza św. gregoriańska(2) |
18.00 | Msza św. zbiorowa za zmarłych |