+

Ogłoszenia Duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu – 10/03/2019

Kategorie: Ogłoszenia Duszpasterskie

  1. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za ofiary złożone na tacę w dniu dzisiejszym. Zostaną przeznaczone na fundusz remontowy.
  2. W ubiegła środę rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. Zachęcamy wiernych do przeżywania tego czasu w duchu pokuty oraz do licznego udziału w nabożeństwach pasyjnych: droga krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 16.30, a dla dorosłych o godz. 17.30, natomiast Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.30.
  3. Zapraszamy na kolejne spotkanie Szkoły Biblijnej, które odbędzie się w dniu jutrzejszym (poniedziałek, 11 marca) o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  4. Od poniedziałku 11 marca do 9 kwietni 2019 r. w siedzibie Caritasu przy ul. Targowej 7, w każdy poniedziałek i wtorek od godz. 10.00 do godz. 12.00 będą trwały zapisy na paczki świąteczne dla potrzebujących wsparcia parafian.
  5. Od przyszłej niedzieli (II Niedzieli Wielkiego Postu) przy wyjściu z kościoła, po każdej Mszy św., będzie można składać ofiary na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za okazaną pomoc.
  6. W każdą środę zapraszamy na nowennę i Mszę św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i zarazem zachęcamy do składania swoich intencji.
  7. Zachęcamy do zakupu tygodnika Gość Niedzielny oraz Małego Gościa, który adresowany jest do dzieci.

 

Zapowiedzi przedślubne:

pierwsze:

Marcin Józef Jurczak, par. Świętej Trójcy w Kwidzynie

Karolina Korynt, par. tutejsza.

 

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

† Władysław Nowaczyk,

† Przemysław Madej,

† Stanisław Śliwiński

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…