+

Ogłoszenia Duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu – 21/02/2021

Kategorie: Ogłoszenia Duszpasterskie

  1. We wszystkie piątki Wielkiego Postu rozważamy mękę Pana Jezusa w czasie drogi krzyżowej o godz. 16.30 – dla dzieci, a o godz. 17.30 – dla dorosłych.
  2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy o godz. 17.30 na nabożeństwo gorzkich żali połączone z kazaniem pasyjnym.
  3. W najbliższą niedzielę, 28 lutego, o godz. 11.00 zapraszamy na Msze św. rodziców wraz z dziećmi, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. Podczas Mszy św. dzieciom zostaną poświęcone różańce. Natomiast po Mszy św. zapraszamy na spotkanie organizacyjne.
  4. Za tydzień także w niedzielę po każdej Mszy św. naszymi ofiarami składanymi do puszek będziemy mogli wesprzeć nasz parafialny Caritas, który niesie pomoc najuboższym mieszkańcom naszej parafii.
  5. Informujemy także, że od dnia 01 marca, w każdy poniedziałek i wtorek, w siedzibie Caritasu rozpoczną się zapisy na paczki z okazji świąt wielkanocnych dla osób samotnych i najuboższych.
  6. W każdą środę zapraszamy na nowennę i Mszę ś do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i zarazem zachęcamy do składania swoich intencji.
  7. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych zarówno za zmarłych jak również z prośbą o boże błogosławieństwo dla żyjących.