+

Ogłoszenia Duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu 08/03/2020

Kategorie: Ogłoszenia Duszpasterskie

 1. Dziś ofiary składane na tacę przeznaczamy na fundusz remontowy.
 2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi krzyżowej, które w naszym kościele będziemy odprawiali w piątki o godz. 17.30 – dla dorosłych. Natomiast dzieci zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30. W każdą niedzielę natomiast o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym.
 3. W najbliższy czwartek na godz. 19.00 do domu parafialnego zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na spotkanie.
 4. W najbliższą sobotę o godz. 9.00 zapraszamy wspólnotę i wszystkich sympatyków duchowości franciszkańskiej na spotkanie III FZŚ.
 5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. na spotkanie organizacyjne.
 6. Także za tydzień w niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczamy na ogrzewanie.
 7. W naszej parafii od dnia 29 marca br. rozpocznie się kurs przygotowujący do zawarcia sakramentalnego małżeństwa. Osoby, które zamierzają w najbliższym czasie wstąpić w związek małżeński serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naukach przedślubnych. Bliższe informacje można uzyskać w zakrystii lub u ks. Przemysława.
 8. Nasz parafialny Caritas rozpoczął od dnia 03.03. br. zapisy na paczki wielkanocne. Z zapisów mogą korzystać parafianie znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej oraz osoby bezdomne. Zapisy będą trwały do 31.03.br. w każdy poniedziałek i wtorek od godz. 10.00 – 12.00 w siedzibie Caritasu przy ul. Targowej 7.
 9. Także nasz Caritas jest w posiadaniu dużej ilości odzieży noworodkowej i wczesnoniemowlęcej w bardzo dobrym stanie. Zapraszamy do skorzystania z proponowanej oferty. Jednocześnie prosimy o niedostarczanie do Caritasu odzieży damskiej do końca kwietnia.
 10. W tym tygodniu jest dużo wolnych intencji, jeżeli ktoś chciałby zamówić Mszę św. serdecznie zapraszamy.
 11. Prosimy o zabieranie ze sobą biuletynu parafialnego.
 12. W każdą środę zapraszamy na nowennę i Mszę ś do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i zarazem zachęcamy do składania swoich intencji.
 13. Zachęcamy do zakupu tygodnika Gość Niedzielny oraz Małego Gościa, który adresowany jest do dzieci.

 

W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

† Jerzy Kłodnicki, l. 64;

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…