+

Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu – 7/03/2021

Kategorie: Ogłoszenia Duszpasterskie

  1. We wszystkie piątki Wielkiego Postu rozważamy mękę Pana Jezusa w czasie drogi krzyżowej o godz. 16.30 – dla dzieci, a o godz. 17.30 – dla dorosłych.
  2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy o godz. 17.30 na nabożeństwo gorzkich żali połączone z kazaniem pasyjnym.
  3. Jutro, 8 marca obchodzimy międzynarodowy dzień kobiet. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ważnych kobietach naszego życia: mamach, żonach, babciach, córkach. Żyjącym niech Pan błogosławi, a zmarłych przyjmie do swojego królestwa.
  4. Od piątej niedzieli Wielkiego Postu, tj. 21 kwietnia, rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które w tym roku poprowadzi ks. dr Zbigniew Kulesz, wykładowca psychologii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, a także diecezjalny egzorcysta. Prosimy o modlitwę w jego intencji, a także w intencji błogosławionych owoców naszych rekolekcji.
  5. Informujemy także, że od dnia 01 marca, w każdy poniedziałek i wtorek, w siedzibie Caritasu trwają zapisy na paczki z okazji świąt wielkanocnych dla osób samotnych i najuboższych.
  6. Także od dzisiejszej niedzieli nasz Caritas będzie rozprowadzał świece na stół wielkanocny.
  7. W każdą środę zapraszamy na nowennę i Mszę ś do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i zarazem zachęcamy do składania swoich intencji.
  8. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych zarówno za zmarłych jak również z prośbą o boże błogosławieństwo dla żyjących.

 

W ubiegłym tygodniu odeszli do Wieczności:

† Wiesława Adamska, l. 68

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…