+

Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Chrystusa Króla – 25/11/2018

Kategorie: Ogłoszenia Duszpasterskie

  1. Jeszcze do piątku włącznie zapraszamy na różaniec wypominkowy o godz. 17.30 i Mszę św. zbiorową o godz. 18.00 w intencji zmarłych, których wypisaliśmy na kartkach.
  2. Pragniemy poinformować, że spotkanie szkoły biblijnej, które miało odbyć się dziś, zostaje odwołane na czas nieokreślony.
  3. W najbliższą sobotę wspominamy w kalendarzu św. Andrzeja Apostoła. Wszystkim solenizantom życzymy błogosławieństwa Bożego.
  4. Za tydzień w niedzielę na godz. 17.30 zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca, do kaplicy bł. Doroty, na wymianę tajemnic.
  5. Także w tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. W tym dniu zapraszamy o godz. 8.00 do naszej katedry na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  6. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu, czyli czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Już dziś zachęcamy do podjęcia postanowień adwentowych.
  7. Od dnia 13 listopada br. rozpoczęły się zapisy na kolację wigilijną z paczką świąteczną dla samotnych, osamotnionych i bezdomnych parafian. Kolacja odbędzie się w domu parafialnym przy ul. Targowej dnia 18 grudnia br. o godz. 16.00.
  8. Nasz parafialny Caritas rozpoczął sprzedaż świec na stół wigilijny.
  9. Dziś w „Gościu Niedzielnym” ciekawe artykuły: o Benedykcie XV – papieżu, naszej wolności z 1918 roku, o ekologii i zbliżającym się światowym szczycie klimatycznym w Katowicach. Zapraszamy do lektury!