+

Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Gaudete – 16/12/2018

Kategorie: Ogłoszenia Duszpasterskie

  1. Dziś rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. prof. dra hab. Ireneusza Werbińskiego, Zapraszamy na nauki rekolekcyjne i prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji i ks. Rekolekcjonisty. Msze św. w czasie trwania rekolekcji z nauką dla dorosłych od poniedziałku do środy o godzinie: 630, 1100, i 1830, dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  2. Trwa Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa. Roraty, czyli Mszę św. o Najświętszej Maryi Pannie odprawiamy w naszym kościele codziennie o godz. 6.30. Dzieci na roraty z lampionami, w tym tygodniu, zapraszamy we czwartek o godz. 6.30, a potem zapraszamy do salki katechetycznej na plebanii na słodką bułkę i kakao.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii św.
  4. W katedrze są wystawione kosze i skarbonki. Produkty i ofiary złożone przy tej okazji zostaną przeznaczone na zrobienie paczek dla najuboższych mieszkańców naszej parafii.
  5. Przy wyjściu z katedry możemy, jak zawsze nabyć tygodnik Gość Niedzielny.

 

W ubiegłym tygodniu przeszli do Wieczności:

† Stefan Gniadek, l. 69;

† Waldemar Jaworski, l. 67;

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…