+

Ogłoszenia Duszpasterskie – VII Niedziela Zwykła – 24/02/2019

Kategorie: Ogłoszenia Duszpasterskie

  1. Ofiary składane dziś do puszek po każdej Mszy św. przeznaczamy na nasz parafialny Caritas, który niesie pomoc ubogim rodzinom naszej parafii. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
  2. W najbliższy pierwszy piątek miesiąca będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.30. Podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy przepraszali za wszystkie grzechy wobec Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu także kapłani: ks. Krzysztof, ks. Krystian, ks. Marek, ks. Piotr odwiedzą swoich chorych z Komunią św. od godz. 8.30.
  3. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. w ich intencji o godz. 12.00 do naszej katedry.
  4. Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej zapraszamy w sobotę na nabożeństwo i Mszę Świętą o godz. 9.00.
  5. Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na kolejne spotkanie w przyszłą niedzielę 3 marca po Mszy świętej o godz. 11.00.
  6. Za tydzień w niedzielę o godz. 17.30 do kaplicy bł. Doroty zapraszamy na spotkanie wspólnotę Żywego Różańca na wymianę tajemnic.
  7. W każdą środę zapraszamy na nowennę i Mszę św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i zarazem zachęcamy do składania swoich intencji.
  8. Zachęcamy do zakupu tygodnika Gość Niedzielny oraz Małego Gościa, który adresowany jest do dzieci.

W tym tygodniu odeszli do wieczności:
† Barbara Ungrowska, l. 53;
† Ludwika(f) Głuszak, l. 68;
Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…