Szukaj
Close this search box.

XXV Niedziela Zwykła 24.09.2023

Katedra św. Jana Ewangelisty XXV Niedziela Zwykła 24.09.2023

XXV Niedziela Zwykła 24.09.2023

1. W tę niedzielę, podczas Mszy świętej o godz. 11.00 dzieci przygotowujące się do I Spowiedzi i Komunii świętej, otrzymają poświęcone modlitewniki. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy świętej o godz. 11.00, będzie poświęcenie różańców.
2. W każdą środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Bożej.
3. Osoby zainteresowane pracą na stanowisku organisty proszone są o kontakt z ks. Proboszczem. Przesłuchania potrwają do połowy października.
4. Poszukujemy osoby uzdolnionej muzycznie, która poprowadzi scholę dziecięcą. Prosimy o kontakt z ks. Andrzejem.
5. W kancelarii parafialnej lub w zakrystii można zgłaszać osoby chore, które chciałyby przyjmować Komunię świętą w domu
6. Ks. Krystian zaprasza kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania z roku drugiego, na spotkanie w salce katechetycznej na plebanii przy ul. Targowej 7, w najbliższy czwartek o godz. 19.00.
7. W piątek, 29 września przypada święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Niech ich wstawiennictwo wyprasza nam Bożą opiekę.
8. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli ks. dra Marcina Pinkiewicza, ojca duchownego w Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu, który wygłosi do nas Słowo Boże, a po Mszy świętej, razem z klerykiem będzie rozprowadzał kalendarze seminaryjne za dowolną ofiarę.
9. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy październik, miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane codziennie, o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy we wtorki i czwartki na godz. 17.00.
10. Osoby, które chciałyby pomóc w redagowaniu Biuletynu parafialnego, proszone są o kontakt z ks. Andrzejem
11. W tę niedzielę, po Mszach świętych, będzie można złożyć ofiarę na działalność duszpasterstwa dzieci i młodzieży w naszej parafii.
12. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy: † Józef Piróg l.84;
Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać, Panie…

Aktualności

XIII Niedziela Zwykła 30.06.2024

1. W tę niedzielę żegnamy ks. Krystiana. Dziękujemy za lata posługi duszpasterskiej, zaangażowanie i życzymy Bożego błogosławieństwa. Po Mszach świętych parafialny Zespół Caritas prowadzi

Czytaj dalej
Skip to content