W niedzielę 7 sierpnia o godz. 11.00 została odprawiona została Msza święta dziękczynna za 9 lat pracy wikariuszowskiej ks. Przemysława Demskiego, który z dniem 16 lipca został mianowany proboszczem Parafii Rzymskokatolickiej pw. bł. Jerzego Matulewicza w Pasłęku. Pod koniec Mszy świętej liczni parafianie składali podziękowania ks. Przemysławowi za czas Jego cichej i ofiarnej pracy w parafii.

Odpust bł. Doroty z Mątów – 21.06.2026 | Biuletyn parafialny nr 628
Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Odpustowa ku czci bł. Doroty z Mątów. O godz. 11.00 suma odpustowa pod przewodnictwem Księdza Biskupa Adama Wodarczyka –


