Biuletyn Parafialny nr 482 | II Niedziela Wielkiego Postu

Katedra św. Jana Ewangelisty Biuletyn Parafialny nr 482 | II Niedziela Wielkiego Postu

Biuletyn Parafialny nr 482 | II Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu i zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30 dla dzieci, o godz. 17.30 dla dorosłych; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.
2. Z racji tzw. wizytacji kanonicznej w przyszła niedzielę będziemy gościć Ordynariusza Diecezji elbląskiej biskupa Jacka Jezierskiego. Podczas Mszy świętej o godz. 12.30 młodzież z naszej parafii przyjmie z Jego rąk sakrament bierzmowania.
3. Zapraszamy na kolejne spotkanie szkoły biblijnej. Spotkania odbywają się we środy, po Mszy świętej wieczornej, w budynku parafialnym przy ulicy Targowej 7. Dodatkowe informacje na temat spotkań można znaleźć w biuletynie parafialnym.
4. Informacje Parafialnego Zespołu Caritas:
– Caritas rozpoczyna zapisy na paczki świąteczne; w każdy poniedziałek i wtorek poczynając od 6 marca do 28 marca, można zgłaszać się w godzinach od 10.00 do 12.00 w siedzibie Zespołu przy ulicy Targowej 7
– od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane poświęcone świece na stół wielkanocny
5. II Niedziela Wielkiego Postu to dzień modlitwy, postu i solidarność z Misyjnym Dziełem Kościoła. Dzisiejsze ofiary zbierane do puszek będą przekazane na działalność misyjną. W przyszłą niedzielę, ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii.
6. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w maju przystąpią do pierwszej Komunii świętej, z powodu wizytacji biskupiej odbędzie się wyjątkowo w trzecią niedzielę miesiąca, czyli 19 marca po Mszy świętej o godz. 11.00.
7. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: † Emilia Kiziniewicz, l.43; † Jadwiga Bednarek, l.100; † Jan Leoniak, l.80;
Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie …

Aktualności

Skip to content