Biuletyn Parafialny nr 479 | VI Niedziela Zwykła Rok A

Katedra św. Jana Ewangelisty Biuletyn Parafialny nr 479 | VI Niedziela Zwykła Rok A

Biuletyn Parafialny nr 479 | VI Niedziela Zwykła Rok A

1. W dniu dzisiejszym ks. Proboszcz Ignacy Najmowicz obchodzi urodziny. Jubilatowi składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.
2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za Waszą gościnność, życzliwie przyjęcie oraz za złożone ofiary kolędowe i na fundusz remontowy parafii. We środę, 15.02 o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji tych, których odwiedziliśmy z wizytą duszpasterską.
3. W każdą środę zapraszamy na nowennę i Mszę świętą do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i zarazem zachęcamy do składania swoich intencji.
4. Dzisiejsze ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone fundusz remontowy naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
5. W związku dramatycznym w skutkach trzęsieniem ziemi w Turcji i Syrii śmierć poniosło ponad 24 tysięcy ludzi. Wielu pozostało rannych i bez dachu nad głową. Na prośbę ks. Biskupa Jacka Jezierskiego w kościołach diecezji elbląskiej prowadzona jest dzisiaj zbiórka ofiar na rzecz poszkodowanych. Przy wyjściu z kościoła można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki.
6. We wtorek, 14 lutego przypada Święto patronów Europy świętych Cyryla i Metodego.
7. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: † Teresa Tyburska, l.84;
Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie …

Aktualności

Skip to content