27.10. – Uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła |
|
7.30 | Msza św. dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne dary dla Marioli i Zbigniewa Warczak w 30 – tą rocznicę ślubu |
7.30 | † Włodzimierz Harasimiuk 1 rocznica śmierci |
9.30 | † Urszula, Józef, Stanisław, Mieczysław i rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny Baniak |
9.30 | † Stanisław, Marek, Aleksandra(f) Barejko, Władysława(f) i Leonard Arest |
11.00 | O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Marioli i Marcina oraz o Bożą pomoc i opiekę Matki najświętszej oraz dary Ducha Św. dla córek Patrycji i Darii |
11.00 | † Jadwiga Chmiel 20 rocznica śmierci, Czesław Chmiel 3 rocznica śmierci |
12.30 | † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(27) |
12.30 | Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(27) |
12.30 | Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla myśliwych z kola Odyniec z okazji 65-lecia |
18.00 | † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(27) |
28.10. – Poniedziałek – św. Szymona i Judy Tadeusza, święto |
|
7.00 | † Anna Bartoszyńska – intencja od chrześnicy Katarzyny |
7.00 | † Wiktor Świrbutowicz, rodzice: Helena i Romuald Świrbutowicz i rodzeństwo |
18.00 | † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(28) |
18.00 | † Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(28) |
18.00 | † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(28) |
18.00 | † Kazimierz Komorowski 11 rocznica śmierci |
29.10. – Wtorek |
|
7.00 | † Katarzyna Małysz |
7.00 | O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski za wstawiennictwem bł. Doroty dla rodziny Doroty i Wiesława |
18.00 | † Marianna Matysiak, Stefan, Jan, Henryk |
18.00 | † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(29) |
18.00 | † Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(29) |
18.00 | † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(29) |
30.10. – Środa |
|
7.00 | † Jurand Świechowicz 30 dzień po pogrzebie |
18.00 | † Jadwiga Staniszewska – Msza św. gregoriańska(30) |
18.00 | † Danuta Piotrowska – Msza św. gregoriańska(30) |
18.00 | † Mateusz Murawski – Msza św. gregoriańska(30) |
18.00 | W intencjach czcicieli MBNP |
31.10. – Czwartek |
|
7.00 | † Maria Zalewska 30 dzień po pogrzebie |
18.00 | † Maria i Czesław Niedziela i zmarli z rodziny Niedzielów i Jaworskich |
18.00 | † Zofia Wiśniewska – intencja od wnuka z rodziną i pozostali z rodziny |
18.00 | † Mieczysław Piórkowski, rodzice i dziadkowie z obu stron |
18.00 | † Henryk Puwalski 14 rocznica śmierci |
01.11. Piątek – Uroczystość Wszystkich Świętych |
|
7.30 | W intencji parafian |
7.30 | † Erwin Rainer, rodzice, rodzeństwo z obojga stron |
9.30 | † Władysław Staniszewski |
9.30 | † Anna, Jerzy, Józef Kopisto, Malwina i Jakub |
11.00 | † Stanisław, Marek, Aleksandra(f) Barejko, Władysława(f) i Leonard Arest |
11.00 | † Wiesław i Sławomir Brzózy |
12.30 | † Zmarli rodzice: Janian, Stefania, Michał i Ignacy |
12.30 | † Kazimierz kaleta – intencja od syna z żoną i wnuczką |
18.00 | Msza św. zbiorowa za zmarłych |
02.11. – Sobota – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych |
|
7.00 | † Zmarli księża pracujący w naszej parafii: x. Jarosław Żuchowski, x. Wojciech Kruk, x. Dariusz Stawiecki, x. Piotr Konsalik, x. Ryszard Szczęsny |
7.00 | † Anna Bartoszyńska 5 rocznica śmierci – intencja od mamy |
9.00 | † Piotr Strzelecki 5 rocznica śmierci i rodzice z obojga stron |
11.00 | † Edward Studziński 1 rocznica śmierci |
18.00 | † Jan Twardowski 2 rocznic śmierci, Helena i zmarli rodzice i rodzeństwo |
18.00 | † Jan, Roman, Maria Gryń, Klemens i Wanda Talarscy, oraz córka Wanda Talarska |
18.00 | † Kazimierz Wierzba 26 rocznica śmierci |
18.00 | Msza św. zbiorowa za zmarłych |