+

Intencje Mszalne 10/11/ – 16/11/2019

Kategorie: Intencje Mszalne

10.11. – XXXII Niedziela Zwykła

7.30 † Krzysztof Wilczewski– Msza św. gregoriańska(7)
7.30 † Janina Jędrzejczyk 1 rocznica śmierci
9.30 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., zdrowie dla Aleksandry z okazji 7-mej rocznicy urodzin oraz dla brata i rodziców
9.30 † Władysław machowski
11.00 † Antoni Maszewski 5 rocznica śmierci, Wiesław i zmarli z rodzin: Maszewskich i Lewandowskich
11.00 † Para Prezydencka Lech i Maria Kaczyńscy oraz pozostałe ofiary katastrofy pod Smoleńskiem
12.30 † Stefan Gwóźdź 10 rocznica śmierci oraz zmarli z rodziny
12.30 † Mira(f) i Witold Krupa i zmarli rodzice
18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych

 

11.11. – Poniedziałek – św. Marcina Tours, wspomnienie

7.00 † Krzysztof Wilczewski– Msza św. gregoriańska(8)
7.00 † Krystyna Wieruszewska 30 dzień po pogrzebie
9.00 W intencji Ojczyzny
18.00 † Klara Zbrowska
18.00 † Kazimierz Orłowski 1 rocznica śmierci
18.00 † Władysława(f) Arest w rocznicę śmierci
18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych

12.11. – Wtorek – św. Jozafata, wspomnienie

7.00 † Renata Drobińska – intencja od sióstr
7.00 † Krzysztof Wilczewski– Msza św. gregoriańska(9)
18.00 † Michał i Wiktor Fiszka, Jan i Marianna Bakierscy
18.00 † Marta Dulmer i zmarli z rodziny Tomaczkowskich
18.00 † Witold w dniu imienin, Joanna, Stanisław, Edmund i Janina i rodzice z obojga stron
18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych

13.11. – Środa – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, męczenników

7.00 † Krzysztof Wilczewski– Msza św. gregoriańska(10)
7.00 † Anna Potreć 30 dzień po pogrzebie
18.00 † Benedykt Dubiela i wszyscy zmarli i zmarli z rodziny, Aleksander Durman i zmarli z rodziny
18.00 † Halina Szymeczko 10 rocznica śmierci, Zygmunt Szymeczko
18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych
18.00 W intencjach czcicieli MBNP

14.11. – Czwartek

7.00 † Krzysztof Wilczewski– Msza św. gregoriańska(11)
7.00 † Wioleta Konopińska 30 dzień po pogrzebie
18.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Kamili i Mathew w 3 miesiące po ślubie
18.00 † Tomasz Kowalewski 13 rocznica śmierci i zmarli dziadkowie: Jani Sabina
18.00 † Anna Bartoszyńska, Helena i Stanisław
18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych

15.11. Piątek

7.00 † Krzysztof Wilczewski– Msza św. gregoriańska(12)
18.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, zdrowie i potrzebne łaski dla Małgorzaty
18.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Łukasza i Karoliny z prośbą o ulgę w cierpieniu
18.00 † Teodor, Paulina, Pelagia, Władysław Januszkiewicz , Aleksandra(f) i Eugeniusz Ignaczewscy oraz zmarli z rodzin: Kulinicz, Słowińskich,
18.00 † Michał Tryliński 20 rocznica śmierci
18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych

16.11. – Sobota

7.00 † Krzysztof Wilczewski– Msza św. gregoriańska(13)
7.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Radosława i Aleksandry w 3 miesiące po ślubie
9.00 III FZŚ
18.00 Msza św. dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski dla Jadwigi i Bogusława z okazji 40-lecia ślubu – dziękuje mężowi żona
18.00 † Danuta Puzyrkiewicz 2 rocznica śmierci
18.00 † Benedykt Dubiela – intencja od dzieci
18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych