Szukaj
Close this search box.

Zapytanie ofertowe. Informacje bieżące.

Katedra św. Jana Ewangelisty Zapytanie ofertowe. Informacje bieżące.

Zapytanie ofertowe. Informacje bieżące.

Uprzejmie informuję, iż kwidzyńska Katedra ruszyła z zapytaniem ofertowym na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków pt.:
Ratunkowe prace odwadniające, pilne naprawy pokrycia dachowego i niezbędne wymiany zdestruowanych elementów więźb dachowych katedry w Kwidzynie.

Dziękuję całemu zespołowi kwidzyńskiej Katedry: Pani Prof. Bogumile Rouba za cenne uwagi wynikające z ogromnego doświadczenia w pracach związanych z zawilgoceniem obiektów zabytkowych, dr hab. Juliuszowi Raczkowskiemu Prof. UMK, mgr inż. Jarosławowi Mysior oraz mgr Katarzynie Rabcewicz-Poczęsnej za dotychczasową pracę w ramach tego projektu.
Dziękuję Wszystkim Radnym Miasta Kwidzyna z Burmistrzem Andrzejem Krzysztofiakiem na czele za zadeklarowane wsparcie finansowe w postaci wkładu własnego tj. kwoty 72 tyś zł w ramach pozyskanej dotacji oraz ogromny entuzjazm, przychylność i wsparcie, kiedy zespół Katedry wystąpił z inicjatywą złożenia wniosku do Prezesa Rady Ministrów za pośrednictwem Urzędu Miasta Kwidzyna. Dziękuję całemu zespołowi od zamówień publicznych Urzędu Miasta z Panem Jakubem Kołodziejczykiem na czele za cenne uwagi w ramach przygotowanego zapytania ofertowego.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do składania ofert. Osobą wyznaczoną do kontaktów w tej sprawie z ramienia Parafii jest Pani Katarzyna Rabcewicz-Poczęsna.

 

Z poważaniem
Ks. kan. Ignacy Najmowicz
Proboszcz Parafii Św. Jana Ewangelisty w Kwidzynie

Aktualności

Skip to content