+

Ogłoszenia Duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu – 17/03/2019

Kategorie: Ogłoszenia Duszpasterskie

  1. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za ofiary złożone na tacę w dniu dzisiejszym. Zostaną przeznaczone na ogrzewanie
  2. Trwamy w okresie Wielkiego Postu. Zachęcamy wiernych do przeżywania tego czasu w duchu pokuty oraz do licznego udziału w nabożeństwach pasyjnych: droga krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 16.30, a dla dorosłych o godz. 17.30, natomiast Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.30.
  3. We wtorek [19 marca] obchodzimy uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. w naszej katedrze o godz. 7.00 i 18.00.
  4. We czwartek o godz. 19.00 do katedry zapraszamy na spotkanie rok I i II przygotowujący się do sakramentu bierzmowania.
  1. W najbliższą sobotę zapraszamy Wspólnotę i wszystkich sympatyków duchowości franciszkańskiej na spotkanie III FZŚ. Początek spotkania o godz. 9.00 w katedrze.
  2. Od poniedziałku 11 marca do 9 kwietni 2019 r. w siedzibie Caritasu przy ul. Targowej 7, w każdy poniedziałek i wtorek od godz. 10.00 do godz. 12.00 będą trwały zapisy na paczki świąteczne dla potrzebujących wsparcia parafian.
  3. Od dzisiejszej niedzieli przy wyjściu z kościoła, po każdej Mszy ś, będzie możemy składać ofiary na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za okazaną pomoc.
  4. W naszej parafii 31 marca br. o godz. 16.00 rozpoczną się nauki przedś Zapraszamy na nie wszystkich, którzy w najbliższym czasie zamierzają wstąpić w sakramentalny związek małżeński. Wszelkie potrzebne informacje można uzyskać w zakrystii lub u ks. Przemysława.
  5. W każdą środę zapraszamy na nowennę i Mszę ś do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i zarazem zachęcamy do składania swoich intencji.
  6. Zachęcamy do zakupu tygodnika Gość Niedzielny oraz Małego Gościa, który adresowany jest do dzieci.

 

Zapowiedzi przedślubne:

drugie:

Marcin Józef Jurczak, par. Świętej Trójcy w Kwidzynie

Karolina Korynt, par. tutejsza.