Biuletyn Parafialny nr 483 | III Niedziela Wielkiego Postu

Katedra św. Jana Ewangelisty Biuletyn Parafialny nr 483 | III Niedziela Wielkiego Postu

Biuletyn Parafialny nr 483 | III Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu i zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30 dla dzieci, o godz. 17.30 dla dorosłych; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.

2. W tę niedzielę odwiedza nas Ordynariusz Diecezji elbląskiej biskup Jacek Jezierski. Jest to dzień wizytacji kanonicznej, która odbywa się co 5 lat. Ks. Biskup spotka się z nami podczas Mszy świętej o godz. 9.30 i o godz. 11.00, a podczas Mszy świętej o godz. 12.30 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.

3. W poniedziałek, 13 marca, przypada 10. rocznica wyboru papieża Franciszka. Pamiętajmy o Ojcu Świętym w naszych modlitwach.

4. Informacje Parafialnego Zespołu Caritas:
– można już nabywać świece na stół wielkanocny
– trwają zapisy na paczki świąteczne; w poniedziałki i wtorki można zgłaszać się w godzinach od 10.00 do 12.00 w siedzibie Zespołu przy ulicy Targowej 7
– od przyszłej niedzieli będą wystawione skarbonki i kosze na produkty żywnościowe do paczek świątecznych dla podopiecznych Caritas i parafian, którzy zapisali się na żywnościowe wsparcie świąteczne

5. Zapraszamy na kolejne spotkanie szkoły biblijnej. Spotkania odbywają się we środy, po Mszy świętej wieczornej, w budynku parafialnym przy ulicy Targowej 7.

6. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w maju przystąpią do pierwszej Komunii świętej, odbędzie się w przyszłą niedzielę, 19 marca po Mszy świętej o godz. 11.00.

7. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę. Są one przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii.

Aktualności

Skip to content