Wielkanoc 2023. Życzenia i podziękowania

Katedra św. Jana Ewangelisty Wielkanoc 2023. Życzenia i podziękowania

Wielkanoc 2023. Życzenia i podziękowania

Niech wielkanocna radość płynąca ze zmartwychwstania Pana
będzie udziałem Was wszystkich.
Niech Zwycięzca śmierci, piekła i szatana umacnia wiarę, nadzieję i miłość
w Waszych rodzinach i oświeca blaskiem swojej prawdy.

Duszpasterze: ks. Ignacy, proboszcz; ks. Marek; ks. Krystian, ks. Piotr,
ks. Andrzej, dk. krzysztof

 

Serdeczne słowa podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomogli w przygotowaniu Wielkiego Tygodnia, Triduum Paschalnego i Wielkanocy.

Za sprzątanie katedry, przygotowanie dekoracji, Ołtarza adoracji i Grobu dziękujemy:

S. Chryzancie i dk. Krzysztofowi, Paniom: Jolancie Ważnej, Marzenie Szarłan, Panom: Witoldowi Sikorze, Mariuszowi Repińskiemu, Tadeuszowi Łozińskiemu, Państwu Browalskim, Bień, Chuzarskim, Poczesnym, młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr. 5 z klasy V, VII i VIII, Kwidzyńskiemu Centrum Kultury wraz z Kinoteatrem, Państwu Kędziora i firmie Kędziora Grass. Dziękujemy także Państwu Mówińskim za paschał z pszczelego wosku.

Dziękujemy za oprawę liturgiczną i zaangażowanie w liturgię:

Panu Bartkowi, chórowi katedralnemu, na ręce Pani Anny Lewandowskiej dziękujemy Zarządowi i Zespołowi Pieśni i Tańca Powiśle, Liturgicznej Służbie Ołtarza i szafarzom nadzwyczajnym.
Na ręce Pana Komendanta OSP w Kwidzynie składamy podziękowania strażakom za uroczystą straż przy Grobie. Dziękujemy także Dyrekcji Liceum Mundurowego „Spartakus” i młodzieży licealnej.

Dziękujemy za okazaną dobroć wobec potrzebujących:

Wszystkim, którzy poprzez dary materialne, żywność i środki pieniężne wsparli dzieło Zespołu parafialnego Caritas. Dziękujemy Paniom z Caritasu za ofiarne zaangażowanie w organizację paczek i pomocy dla osób ubogich i bezdomnych.

Aktualności

XXII Niedziela Zwykła 3.09.2023

1. W poniedziałek rozpocznie się nowy rok szkolny. Uczniom i pracownikom oświaty życzymy Bożego błogosławieństwa. Zapraszamy uczniów klas I na poświęcenie tornistrów w przyszłą

Czytaj dalej

Poszukujemy Organisty!

Jak już wcześniej informowaliśmy, Pan Bartłomiej, który przez wiele lat uświetniał katedralną liturgię śpiewem i grą na organach, podejmuje nowe wyzwania. Dziękujemy za zaangażowanie

Czytaj dalej
Skip to content